Suplování:   Čtvrtek 27.2.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 27.2.2020 (7:33)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

6.A

Bes

Bes

             

6.B

   

Bes

Bes

         

7.A

       

Bes

Bes

     

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bumbalíková Kateřina

DRA

DRA

DRA

-

DRA

DRA

....

-

-

Ďurčová Hana

..

               

Havlíková Zdeňka

-

-

-

PM

-

LP

LP

-

-

Iklová Vladimíra

       

..

       

Lípový Jiří

   

PAL

           

Nevludová Věra

     

..

         

Nevludová Věra

         

-

-

-

-

Palacká Lenka

         

..

     

Petřeková Daniela

VÝV

VÝV

GA

BUK

KEP

       

Světlík Miroslav

BUK

ĎUR

-

-

ĎUR

-

     

Lípová Petra

 

..

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukovjanová Iva

1.hod

supl. (SV)

M

8.A

(8A)

 
 

4.hod

supl. (PET)

TV

7.B (Dtv)+

(TV1)

 

Dobiášová Jana

před 1., 2., 3. hodinou dohled 2. st. 4. podlaží

 

Ďurčová Hana

2.hod

supl. (SV)

M

9.A

(9A)

 
 

5.hod

supl. (SV)

M

9.B

(9B)

 

Galia Martin

3.hod

supl. (PET)

Z

7.B

(Z)

 
 

před 1., 2. hodinou dohled 2. st. 2. podlaží

 

Keppertová Věra

5.hod

supl. (PET)

VZ

7.B

(Z)

 

Lípový Jiří

6.hod

spojeno (HAV)

TV

8.B (Dtv)+

(TV2)

 
 

7.hod

spojeno (HAV)

TV

9.B (Dtv)+

(TV1)

 

Palacká Lenka

3.hod

spojeno (LP)

PRO

6.A (Sk2)+

(INF1)

 

Petrlíková Martina

4.hod

supl. (HAV)

I

5.A

(INF1)

výměna

Vývodová Milada

1.hod

supl. (PET)

VO

9.B

(Z)

 
 

2.hod

supl. (PET)

Z

7.A

(Z)

 

Dratvová Stanislava

1.hod

supl. (BUM)

ČJ

5.B

(5B)

 
 

2.hod

supl. (BUM)

M

5.B

(5B)

 
 

3.hod

supl. (BUM)

VL

5.B

(5B)

 
 

5.hod

supl. (BUM)

VV

5.B

(5B)

 
 

6.hod

supl. (BUM)

VV

5.B

(5B)

 
 

před 3. hodinou dohled atrium a bufet

 

Změny v rozvrzích tříd:

5.A

4.hod

I

 

(INF1)

supluje

Petrlíková Martina

výměna

5.B

1.hod

ČJ

 

(5B)

supluje

Dratvová Stanislava

(BUM)

 

2.hod

M

 

(5B)

supluje

Dratvová Stanislava

(BUM)

 

3.hod

VL

 

(5B)

supluje

Dratvová Stanislava

(BUM)

 

5.hod

VV

 

(5B)

supluje

Dratvová Stanislava

(BUM)

 

6.hod

VV

 

(5B)

supluje

Dratvová Stanislava

(BUM)

6.A

3.hod

PRO

Sk2

(INF1)

spojí

Palacká Lenka

(LP)

 

1., 2. hod Beseda

6.B

3., 4. hod Beseda

7.A

2.hod

Z

 

(Z)

supluje

Vývodová Milada

(PET)

 

4.hod

TV

Dtv

(TV1)

supluje

Bukovjanová Iva

(PET)

 

5., 6. hod Beseda

7.B

3.hod

Z

 

(Z)

supluje

Galia Martin

(PET)

 

4.hod

TV

Dtv

(TV1)

supluje

Bukovjanová Iva

(PET)

 

5.hod

VZ

 

(Z)

supluje

Keppertová Věra

(PET)

8.A

1.hod

M

 

(8A)

supluje

Bukovjanová Iva

(SV)

 

6.hod

TV

Dtv

(TV2)

spojí

Lípový Jiří

(HAV)

8.B

6.hod

TV

Dtv

(TV2)

spojí

Lípový Jiří

(HAV)

9.A

2.hod

M

 

(9A)

supluje

Ďurčová Hana

(SV)

 

7.hod

TV

Dtv

(TV1)

spojí

Lípový Jiří

(HAV)

9.B

1.hod

VO

 

(Z)

supluje

Vývodová Milada

(PET)

 

5.hod

M

 

(9B)

supluje

Ďurčová Hana

(SV)

 

7.hod

TV

Dtv

(TV1)

spojí

Lípový Jiří

(HAV)

Pedagogický dohled u třídy:

6.A, 1. hod - Ďurčová Hana

6.A, 2. hod - Lípová Petra

6.B, 3. hod - Lípový Jiří

6.B, 4. hod - Nevludová Věra

7.A, 5. hod - Iklová Vladimíra

7.A, 6. hod - Palacká Lenka

 

Zpracováno v systému Bakaláři