(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  I.A  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
EI

Prv
EI

M
EI

TV
EI
(TV2)

       

 
Ú
t

 

ČJ
EI

M
EI

HV
EI

ČJ
EI

       

 
S
t

 

ČJ
EI

M
EI

ČJ
EI

Prv
EI

       

 
Č
t

 

ČJ
EI

TV
EI
(TV1)

ČSP
EI

ČJ
EI

       

 
P
á

 

ČJ
EI

M
EI

VV
EI

ČJ
EI

       

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  I.B  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
ŠMÁ

M
ŠMÁ

HV
ŠMÁ

ČJ
ŠMÁ

       

 
Ú
t

 

ČJ
ŠMÁ

Prv
ŠMÁ

TV
ŠMÁ
(TV1)

ČJ
ŠMÁ

       

 
S
t

 

ČJ
ŠMÁ

M
ŠMÁ

ČSP
ŠMÁ

ČJ
ŠMÁ

       

 
Č
t

 

ČJ
ŠMÁ

M
ŠMÁ

Prv
ŠMÁ

TV
ŠMÁ
(TV2)

       

 
P
á

 

M
ŠMÁ

ČJ
ŠMÁ

VV
ŠMÁ

ČJ
ŠMÁ

       

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  II.A  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
VID

Iv (iv)
PAL
(INF2)

M
VID

ČSP
VID

ČJ
VID

     

AJv (a1)
VID

 
Ú
t

 

ČJ
VID

TV
VID
(TV2)

Prv
VID

ČJ
VID

       

 
S
t

 

M
VID

ČJ
VID

HV
VID

Iv (iv)
PAL
(INF2)

ČJ
VID

     

AJv (a1)
VID

 
Č
t

 

Prv
VID

M
VID

TV
VID

ČJ
VID

       

 
P
á

 

ČJ
VID

M
VID

VV
VID

ČJ
VID

       

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  II.B  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
MLE

Iv (iv)
PAL
(INF2)

M
MLE

ČJ
MLE

       

AJv (a1)
VID
(2A)

 
Ú
t

 

ČJ
MLE

M
MLE

Prv
MLE

HV
MLE

ČJ
MLE

     

 
S
t

 

ČJ
MLE

M
MLE

TV
MLE
(TV1)

Iv (iv)
PAL
(INF2)

       

AJv (a1)
VID
(2A)

 
Č
t

 

ČJ
MLE

Prv
MLE

M
MLE

VV
MLE

ČJ
MLE

     

 
P
á

 

ČJ
MLE

TV
MLE

ČSP
MLE

ČJ
MLE

       

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  III.A  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
ČE

TV
ČE

TV
ČE

ČJ
ČE

AJ (a1)
KF
(jaz1)

SPPP (SkB)
BUM
(302)

   

AJ (a3)
ĎUR

 
Ú
t

 

ČJ
ČE

SPPP (SP3)
BUM
(302)

Prv
ČE

M
ČE

ČJ
ČE

     

(Sk1)
ČE

 
S
t

 

ČJ
ČE

AJ (a1)
KF

M
ČE

ČSP
ČE

HV
GA
(TAB1)

     

AJ (a3)
ĎUR
(jaz1)

 
Č
t

 

ČJ
ČE

AJ (a1)
KF

M
ČE

Prv
ČE

ČJ
ČE

     

AJ (a3)
ĎUR
(jaz1)

 
P
á

 

ČJ
ČE

M
ČE

Prv
ČE

VV
ČE

ČJ
ČE

     

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  III.B  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
CHA

ČJ
LP

M
CHA

Prv
CHA

AJ (a2)
CHA

SPPP (SkB)
BUM
(302)

   

AJ (a3)
ĎUR
(3A)

 
Ú
t

 

M
CHA

ČJ
CHA

Prv
CHA

VV
CHA

ČJ
CHA

     

 
S
t

 

ČJ
CHA

AJ (a2)
CHA

ČJ
LP

M
CHA

ČSP
ČE

     

AJ (a3)
ĎUR
(jaz1)

 
Č
t

 

M
CHA

AJ (a2)
CHA

ČJ
CHA

TV
CHA

TV
CHA

     

AJ (a3)
ĎUR
(jaz1)

 
P
á

 

ČJ
CHA

M
CHA

Prv
CHA

HV
CHA

ČJ
CHA

     

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  IV.A  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
KRL

M
KRL

ČJ
KRL

AJ
ĎUR
(jaz1)

HV
GA
(HV)

     

 
Ú
t

 

ČJ
KRL

TV
LP
(TV1)

M
KRL

VL
KRL

ČJ
KRL

     

 
S
t

 

ČJ
KRL

M
KRL

Přv
KRL

AJ
ĎUR
(jaz1)

ČSP
KRL

     

 
Č
t

 

ČJ
KRL

M
KRL

VL
KRL

TV
LP
(TV1)

ČJ
KRL

     

 
P
á

 

ČJ
KRL

AJ
ĎUR

M
KRL

VV
KRL

VV
KRL

     

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  IV.B  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
BUM

M
BUM

ČJ
BUM

VV
KRL

VV
KRL

     

 
Ú
t

 

ČJ
BUM

AJ
PAL
(TAB2)

M
BUM

VL
BUM

ČJ
BUM

     

 
S
t

 

ČJ
BUM

M
BUM

Přv
BUM

TV
LP
(TV1)

ČJ
BUM

     

 
Č
t

 

ČJ
BUM

M
BUM

AJ
PAL
(TAB2)

VL
BUM

ČSP
VÝV

     

 
P
á

 

ČJ
BUM

TV
LP
(TV2)

M
BUM

AJ
PAL
(TAB2)

HV
GA
(HV)

     

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  V.A  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
IKL

M
ŽID

ČJ
IKL

AJ
PAL
(TAB2)

VV
MLE

VV
MLE

   

 
Ú
t

 

(i1)
LP
(INF1)

ČJ
IKL

VL
PAL

M
ŽID

TV
LP
(TV1)

     

(i3)
PAL
(INF2)

 
S
t

 

ČJ
IKL

AJ
PAL
(TAB2)

M
ŽID

ČSP
KRL

HV
BUK
(HV)

     

 
Č
t

 

AJ
PAL
(jaz1)

ČJ
IKL

M
ŽID

VL
PAL

ČJ
IKL

 

SPPP (SkA)
BUM
(302)

 

 
P
á

 

ČJ
IKL

M
ŽID
(F)

Přv
DOB
(př)

ČJ (Sk1)
IKL

TV
LP
(TV1)

     

SPPP (SP5)
BUM
(302)

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  V.B  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

M
ŽID

ČJ
VÝV

VL
PET

TV
LP
(TV1)

ČJ
VÝV

Přv
GA

   

 
Ú
t

 

(i3)
PAL
(INF2)

ČJ
VÝV

M
ŽID

AJ
KF
(jaz1)

(i2)
PAL
(INF2)

     

 
S
t

 

ČJ
VÝV

M
ŽID

ČSP
PET

AJ
KF

TV
LP
(TV1)

     

 
Č
t

 

ČJ
VÝV

M
ŽID

ČJ
VÝV

VL
PET

VV
GEO
(VV)

VV
GEO
(VV)

   

 
P
á

 

ČJ
VÝV

AJ
KF
(jaz2)

M
ŽID
(F)

HV
BUK
(HV)

ČJ
VÝV

     

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  VI.A  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

AJ (a1)
KF
(jaz1)

D
BRO
(TAB2)

M
DOB

ČJ
BUK
(HV)

VO
LP

TV (Dtv)
PET
(TV1)

   

AJ (a3)
ĎUR

TV (CHtv)
LP
(TV2)

 
Ú
t

 

M
DOB

Z
PET

VZ
PET

(i1)
NV
(INF2)


DOB
(př)

     

(i2)
PAL
(INF1)

 
S
t

 

ČJ
BUK
(HV)

M
DOB

AJ (a1)
KF

HV
GA
(HV)

S: ČSP (i1)
SV
(díl)

S: ČSP (i1)
SV
(díl)

   

AJ (a3)
ĎUR
(jaz1)

S: ČSP (i2)
VÝV
(pě)

S: ČSP (i2)
VÝV
(pě)

 
Č
t

 


DOB
(př)

M
DOB

VV
GEO
(VV)

VV
GEO
(VV)

ČJ
BUK

ČJK (Sk1)
BUK

SPPP (SkA)
BUM
(302)

 

KJA (Sk2)
GA
(jaz1)

 
P
á

 

ČJ
BUK
(HV)

M
DOB

AJ (a1)
KF
(jaz2)

F
LP
(F)

D
BRO

TV (Dtv)
PET
(TV1)

   

AJ (a3)
ĎUR

TV (CHtv)
LP
(TV2)

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  VI.B  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

AJ (a2)
PAL
(TAB2)

ČJ
IKL

D
BRO
(TAB2)

M
KEP

VV
GEO
(VV)

VV
GEO
(VV)

TV (Dtv)
HAV
(TV1)

 

AJ (a3)
ĎUR
(6A)

TV (CHtv)
LP
(TV2)

 
Ú
t

 

HV
GA
(HV)


DOB
(př)

M
KEP

ČJ
IKL

VO
IKL

     

 
S
t

 

M
KEP

ČJ
IKL

AJ (a2)
PAL
(TAB2)

D
BRO
(TAB2)

L: ČSP (i1)
SV
(díl)

L: ČSP (i1)
SV
(díl)

   

AJ (a3)
ĎUR
(jaz1)

L: ČSP (i2)
VÝV
(pě)

L: ČSP (i2)
VÝV
(pě)

 
Č
t

 

TV (Dtv)
HAV
(TV1)

Z
PET
(Z)

ČJ
IKL

M
KEP

(i1)
LP
(INF1)

ČJK (Sk1)
BUK
(6A)

SPPP (SkA)
BUM
(302)

 

TV (CHtv)
LP
(TV2)

(i2)
PAL
(INF2)

KJA (Sk2)
GA
(jaz1)

 
P
á

 

F
ŽID
(F)

M
KEP

AJ (a2)
PAL
(TAB2)

VZ
BRO


DOB
(př)

     

AJ (a3)
ĎUR
(6A)

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  VII.A  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
BUK
(HV)


DOB
(př)

AJ
PAL
(jaz1)

M
SV

D
BRO

TV (Dtv)
PET
(TV1)

   

TV (CHtv)
LP
(TV2)

 
Ú
t

 

Z
PET
(Z)

F
ŽID
(F)

M
SV

ČJ
BUK
(HV)

L: ČSP
VÝV
(pě)

L: ČSP
VÝV
(pě)

   

 
S
t

 

(i1)
NV
(INF2)

ČJ
BUK
(HV)

D
BRO

M
SV

VV
GEO
(VV)

VV
GEO
(VV)

   

(i3)
PAL
(INF1)

 
Č
t

 

HV
BUK
(HV)

AJ
PAL
(TAB2)

ČJ
BUK
(HV)

M
SV

F
ŽID
(F)


DOB
(př)

ČJK (Sk1)
BUK

 

KJA (Sk2)
GA
(jaz1)

 
P
á

 

M
SV

AJ
PAL
(TAB2)

Z
PET
(Z)

VZ
PET
(Z)

VO
BUK

TV (Dtv)
PET
(TV1)

   

TV (CHtv)
LP
(TV2)

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  VII.B  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

Z
PET
(Z)

M
KEP

ČJ
VÝV


DOB
(př)

F
ŽID
(F)

VO
BRO
(TAB2)

TV (Dtv)
HAV
(TV1)

 

TV (CHtv)
LP
(TV2)

 
Ú
t

 

ČJ
VÝV

D
BRO
(6B)

AJ
KF
(jaz1)

M
KEP

S: ČSP
SV
(díl)

S: ČSP
SV
(díl)

   

 
S
t

 

(i3)
PAL
(INF1)

ČJ
VÝV

M
KEP

Z
PET
(Z)

F
ŽID
(F)

(i2)
PAL
(INF2)

   

 
Č
t

 

TV (Dtv)
HAV
(TV1)

M
KEP

AJ
KF

D
BRO
(TAB2)

HV
GA
(HV)

VZ
PET
(Z)

ČJK (Sk1)
BUK
(7A)

 

TV (CHtv)
LP
(TV2)

KJA (Sk2)
GA
(jaz1)

 
P
á

 

M
KEP

ČJ
VÝV

VV
GEO
(VV)

VV
GEO
(VV)

AJ
KF
(jaz1)


DOB
(př)

   

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  VIII.A  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

CH
KEP
(CH)

F
SV
(F)

ČJ
GA

Z
PET
(Z)

M
SV

NJ (Sk3)
BUK
(7A)

S: VV
GEO
(VV)

S: VV
GEO
(VV)

RJ (Sk4)
IKL

L: ČSP
SV

L: ČSP
SV

 
Ú
t

 

M
SV

ČJ
GA

AJ
ĎUR


DOB
(př)

HV
GA
(HV)

TV (CHtv)
LP
(TV1)

   

TV (Dtv)
HAV
(TV2)

 
S
t

 

ČJ
GA

M
SV

F
SV
(F)

NJ (Sk3)
BUK
(jaz3)

Z
PET
(Z)

CH
KEP
(CH)

   

RJ (Sk4)
IKL
(8B)

 
Č
t

 

AJ
ĎUR

M
SV

D
BRO

ČJ
GA


DOB
(př)

TV (CHtv)
LP
(TV1)

   

TV (Dtv)
HAV
(TV2)

 
P
á

 

ČJ
GA

M
SV

NJ (Sk3)
BUK
(HV)

AJ
ĎUR
(jaz1)

VO
PET
(Z)

ČJK (Sk1)
GA
(8B)

   

RJ (Sk4)
IKL
(jaz1)

KJA (Sk2)
KF
(jaz1)

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  VIII.B  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
GA

AJ
ĎUR

CH
KEP
(CH)

M
ŽID

Z
PET
(Z)

NJ (Sk3)
BUK
(7A)

S: ČSP
VÝV
(kuch)

S: ČSP
VÝV
(kuch)

RJ (Sk4)
IKL
(8A)

L: VV
GEO
(VV)

L: VV
GEO
(VV)

 
Ú
t

 

F
ŽID
(F)

AJ
ĎUR
(jaz1)

ČJ
GA

VO
PET
(Z)

M
ŽID

TV (CHtv)
LP
(TV1)

   

SPPP (SP8)
BUM

TV (Dtv)
HAV
(TV2)

 
S
t

 

M
ŽID

ČJ
GA


DOB
(př)

NJ (Sk3)
BUK
(jaz3)

CH
KEP
(CH)

D
BRO
(TAB2)

   

RJ (Sk4)
IKL

 
Č
t

 

F
ŽID
(F)

ČJ
GA

Z
PET
(Z)

M
ŽID

AJ
ĎUR

TV (CHtv)
LP
(TV1)

   

SPPP (SP8)
BUM

TV (Dtv)
HAV
(TV2)

 
P
á

 


DOB
(př)

ČJ
GA

NJ (Sk3)
BUK
(HV)

HV
GA

M
ŽID

ČJK (Sk1)
GA

   

RJ (Sk4)
IKL
(jaz1)

KJA (Sk2)
KF
(jaz1)

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  IX.A  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 


DOB
(př)

HV
BUK
(HV)

M
SV

ČJ
VÝV

NJ (Sk3)
BUK
(jaz3)

CH
KEP
(CH)

   

RJ (Sk4)
IKL
(9B)

 
Ú
t

 

AJ
ĎUR
(jaz1)

M
SV

ČJ
VÝV

TV (Dtv)
HAV
(TV1)

D
BRO
(TAB2)

F
ĎUR
(F)

   

TV (Chtv)
LP
(TV2)

 
S
t

 

M
SV

CH
KEP
(CH)

NJ (Sk3)
BUK
(HV)

ČJ
VÝV

AJ
ĎUR

Z
PET
(Z)

VO
IKL

 

RJ (Sk4)
IKL

 
Č
t

 

M
SV

ČJ
VÝV

F
ĎUR
(F)


DOB
(př)

D
BRO
(TAB2)

ČJK (Sk1)
KF
(9B)

TV (Dtv)
HAV
(TV1)

 

MFS (Sk2)
SV
(F)

TV (Chtv)
LP
(TV2)

 
P
á

 

AJ
ĎUR
(jaz1)

NJ (Sk3)
BUK
(HV)

M
SV

ČJ
VÝV

S: VV
GEO
(VV)

S: VV
GEO
(VV)

   

RJ (Sk4)
IKL
(jaz1)

L: ČSP
IKL

L: ČSP
IKL

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  IX.B  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

D
BRO

AJ
KF
(jaz1)

M
NV

ČJ
KF

NJ (Sk3)
BUK
(jaz3)


DOB
(př)

   

RJ (Sk4)
IKL

 
Ú
t

 

AJ
KF

ČJ
KF

M
NV

TV (Dtv)
HAV
(TV1)

F
ĎUR
(F)

CH
KEP
(CH)

   

TV (Chtv)
LP
(TV2)

 
S
t

 

ČJ
KF
(jaz1)

M
NV

NJ (Sk3)
BUK
(HV)


DOB
(př)

D
BRO
(TAB2)

VO
IKL

Z
PET
(Z)

 

RJ (Sk4)
IKL
(9A)

 
Č
t

 

ČJ
KF

HV
BUK
(HV)

M
NV

F
ĎUR
(F)

AJ
KF

ČJK (Sk1)
KF

TV (Dtv)
HAV
(TV1)

 

MFS (Sk2)
SV
(F)

TV (Chtv)
LP
(TV2)

 
P
á

 

M
NV

NJ (Sk3)
BUK
(HV)

CH
KEP
(CH)

ČJ
KF

S: ČSP
KEP
(CH)

S: ČSP
KEP
(INF1)

   

RJ (Sk4)
IKL
(jaz1)

L: VV
GEO
(VV)

L: VV
GEO
(VV)

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Georgiadu Anna  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

       

VI.B
VV
(VV)

VI.B
VV
(VV)

S: VIII.A
VV
(VV)

S: VIII.A
VV
(VV)

L: VIII.B
VV
(VV)

L: VIII.B
VV
(VV)

 
Ú
t

 

               

 
S
t

 

       

VII.A
VV
(VV)

VII.A
VV
(VV)

   

 
Č
t

 

   

VI.A
VV
(VV)

VI.A
VV
(VV)

V.B
VV
(VV)

V.B
VV
(VV)

   

 
P
á

 

   

VII.B
VV
(VV)

VII.B
VV
(VV)

S: IX.A
VV
(VV)

S: IX.A
VV
(VV)

   

L: IX.B
VV
(VV)

L: IX.B
VV
(VV)

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Brodíková Lucie  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

IX.B
D
(9B)

VI.A
D
(TAB2)

VI.B
D
(TAB2)

 

VII.A
D
(7A)

VII.B
VO
(TAB2)

   

 
Ú
t

 

 

VII.B
D
(6B)

   

IX.A
D
(TAB2)

 
 
-- Š --

   

 
S
t

 

   

VII.A
D
(7A)

VI.B
D
(TAB2)

IX.B
D
(TAB2)

VIII.B
D
(TAB2)

   

 
Č
t

 

   

VIII.A
D
(8A)

VII.B
D
(TAB2)

IX.A
D
(TAB2)

     

 
P
á

 

     

VI.B
VZ
(6B)

VI.A
D
(6A)

     

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Havlíková Zdeňka  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

           

VI.B (Dtv) +
TV
(TV1)

 

 
Ú
t

 

     

IX.A (Dtv) +
TV
(TV1)

 

VIII.A (Dtv) +
TV
(TV2)

   

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

VI.B (Dtv) +
TV
(TV1)

       

VIII.A (Dtv) +
TV
(TV2)

IX.A (Dtv) +
TV
(TV1)

 

 
P
á

 

               

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Bumbalíková Kateřina  (4.B)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

IV.B
ČJ
(4B)

IV.B
M
(4B)

IV.B
ČJ
(4B)

 

 
 
-- J --

III.A (SkB) +
SPPP
(302)

   

 
Ú
t

 

IV.B
ČJ
(4B)

III.A (SP3)
SPPP
(302)

IV.B
M
(4B)

IV.B
VL
(4B)

IV.B
ČJ
(4B)

VIII.B (SP8)
SPPP
(8B)

   

 
S
t

 

IV.B
ČJ
(4B)

IV.B
M
(4B)

IV.B
Přv
(4B)

 

IV.B
ČJ
(4B)

     

 
Č
t

 

IV.B
ČJ
(4B)

IV.B
M
(4B)

 

IV.B
VL
(4B)

 

VIII.B (SP8)
SPPP
(8B)

V.A (SkA) +
SPPP
(302)

 

 
P
á

 

IV.B
ČJ
(4B)

 

IV.B
M
(4B)

V.A (SP5)
SPPP
(302)

       

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Čechová Zdenka  (3.A)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

III.A
ČJ
(3A)

III.A
TV
(3A)

III.A
TV
(3A)

III.A
ČJ
(3A)

 
 
-- Š --

     

 
Ú
t

 

III.A
ČJ
(3A)

III.A (Sk1)
M
(3A)

III.A
Prv
(3A)

III.A
M
(3A)

III.A
ČJ
(3A)

     

 
S
t

 

III.A
ČJ
(3A)

 

III.A
M
(3A)

III.A
ČSP
(3A)

III.B
ČSP
(3B)

 
 
-- RN --

   

 
Č
t

 

III.A
ČJ
(3A)

 

III.A
M
(3A)

III.A
Prv
(3A)

III.A
ČJ
(3A)

     

 
P
á

 

III.A
ČJ
(3A)

III.A
M
(3A)

III.A
Prv
(3A)

III.A
VV
(3A)

III.A
ČJ
(3A)

 
 
-- J --

   

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Eichnerová Ivana  (1.A)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

I.A
ČJ
(1A)

I.A
Prv
(1A)

I.A
M
(1A)

I.A
TV
(TV2)

       

 
Ú
t

 

I.A
ČJ
(1A)

I.A
M
(1A)

I.A
HV
(1A)

I.A
ČJ
(1A)

 
 
-- J --

     

 
S
t

 

I.A
ČJ
(1A)

I.A
M
(1A)

I.A
ČJ
(1A)

I.A
Prv
(1A)

       

 
Č
t

 

I.A
ČJ
(1A)

I.A
TV
(TV1)

I.A
ČSP
(1A)

I.A
ČJ
(1A)

 
 
-- Š --

 
 
-- RN --

   

 
P
á

 

I.A
ČJ
(1A)

I.A
M
(1A)

I.A
VV
(1A)

I.A
ČJ
(1A)

       

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Chaloupková Vlasta  (3.B)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

III.B
ČJ
(3B)

 

III.B
M
(3B)

III.B
Prv
(3B)

III.B (a2)
AJ
(3B)

     

 
Ú
t

 

III.B
M
(3B)

III.B
ČJ
(3B)

III.B
Prv
(3B)

III.B
VV
(3B)

III.B
ČJ
(3B)

     

 
S
t

 

III.B
ČJ
(3B)

III.B (a2)
AJ
(3B)

 

III.B
M
(3B)

       

 
Č
t

 

III.B
M
(3B)

III.B (a2)
AJ
(3B)

III.B
ČJ
(3B)

III.B
TV
(3B)

III.B
TV
(3B)

 
 
-- J --

   

 
P
á

 

III.B
ČJ
(3B)

III.B
M
(3B)

III.B
Prv
(3B)

III.B
HV
(3B)

III.B
ČJ
(3B)

     

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Králová Hana  (4.A)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

IV.A
ČJ
(4A)

IV.A
M
(4A)

IV.A
ČJ
(4A)

IV.B
VV
(4B)

IV.B
VV
(4B)

     

 
Ú
t

 

IV.A
ČJ
(4A)

 

IV.A
M
(4A)

IV.A
VL
(4A)

IV.A
ČJ
(4A)

 
 
-- RN --

   

 
S
t

 

IV.A
ČJ
(4A)

IV.A
M
(4A)

IV.A
Přv
(4A)

V.A
ČSP
(5A)

IV.A
ČSP
(4A)

 
 
-- J --

   

 
Č
t

 

IV.A
ČJ
(4A)

IV.A
M
(4A)

IV.A
VL
(4A)

 

IV.A
ČJ
(4A)

     

 
P
á

 

IV.A
ČJ
(4A)

 

IV.A
M
(4A)

IV.A
VV
(4A)

IV.A
VV
(4A)

     

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Mlejnecká Stanislava  (2.B)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

II.B
ČJ
(2B)

 

II.B
M
(2B)

II.B
ČJ
(2B)

V.A
VV
(5A)

V.A
VV
(5A)

   

 
Ú
t

 

II.B
ČJ
(2B)

II.B
M
(2B)

II.B
Prv
(2B)

II.B
HV
(2B)

II.B
ČJ
(2B)

     

 
S
t

 

II.B
ČJ
(2B)

II.B
M
(2B)

II.B
TV
(TV1)

         

 
Č
t

 

II.B
ČJ
(2B)

II.B
Prv
(2B)

II.B
M
(2B)

II.B
VV
(2B)

II.B
ČJ
(2B)

     

 
P
á

 

II.B
ČJ
(2B)

II.B
TV
(2B)

II.B
ČSP
(2B)

II.B
ČJ
(2B)

 
 
-- J --

     

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Šmídová Jana  (1.B)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

I.B
ČJ
(1B)

I.B
M
(1B)

I.B
HV
(1B)

I.B
ČJ
(1B)

       

 
Ú
t

 

I.B
ČJ
(1B)

I.B
Prv
(1B)

I.B
TV
(TV1)

I.B
ČJ
(1B)

       

 
S
t

 

I.B
ČJ
(1B)

I.B
M
(1B)

I.B
ČSP
(1B)

I.B
ČJ
(1B)

 
 
-- J --

     

 
Č
t

 

I.B
ČJ
(1B)

I.B
M
(1B)

I.B
Prv
(1B)

I.B
TV
(TV2)

       

 
P
á

 

I.B
M
(1B)

I.B
ČJ
(1B)

I.B
VV
(1B)

I.B
ČJ
(1B)

       

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Bukovjanová Iva  (7.A)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

VII.A
ČJ
(HV)

IX.A
HV
(HV)

 

VI.A
ČJ
(HV)

IX.A (Sk3) +
NJ
(jaz3)

VIII.A (Sk3) +
NJ
(7A)

 
 
-- RN --

 

 
Ú
t

 

     

VII.A
ČJ
(HV)

       

 
S
t

 

VI.A
ČJ
(HV)

VII.A
ČJ
(HV)

IX.A (Sk3) +
NJ
(HV)

VIII.A (Sk3) +
NJ
(jaz3)

V.A
HV
(HV)

     

 
Č
t

 

VII.A
HV
(HV)

IX.B
HV
(HV)

VII.A
ČJ
(HV)

 

VI.A
ČJ
(6A)

VI.A (Sk1) +
ČJK
(6A)

VII.A (Sk1) +
ČJK
(7A)

 

 
P
á

 

VI.A
ČJ
(HV)

IX.A (Sk3) +
NJ
(HV)

VIII.A (Sk3) +
NJ
(HV)

V.B
HV
(HV)

VII.A
VO
(7A)

     

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Dobiášová Jana  (6.A)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

IX.A
(př)

VII.A
(př)

VI.A
M
(6A)

VII.B
(př)

 

IX.B
(př)

   

 
Ú
t

 

VI.A
M
(6A)

VI.B
(př)

 

VIII.A
(př)

VI.A
(př)

     

 
S
t

 

 

VI.A
M
(6A)

VIII.B
(př)

IX.B
(př)

 
 
-- Š --

     

 
Č
t

 

VI.A
(př)

VI.A
M
(6A)

 

IX.A
(př)

VIII.A
(př)

VII.A
(př)

   

 
P
á

 

VIII.B
(př)

VI.A
M
(6A)

V.A
Přv
(př)

 

VI.B
(př)

VII.B
(př)

   

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Ďurčová Hana  (9.A)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

VI.A (a3) +
AJ
(6A)

VIII.B
AJ
(8B)

 

IV.A
AJ
(jaz1)

III.A (a3) +
AJ
(3A)

     

 
Ú
t

 

IX.A
AJ
(jaz1)

VIII.B
AJ
(jaz1)

VIII.A
AJ
(8A)

 

IX.B
F
(F)

IX.A
F
(F)

   

 
S
t

 

 
 
-- Poh --

III.A (a3) +
AJ
(jaz1)

VI.A (a3) +
AJ
(jaz1)

IV.A
AJ
(jaz1)

IX.A
AJ
(9A)

 
 
-- RN --

 
 
-- RN --

 

 
Č
t

 

VIII.A
AJ
(8A)

III.A (a3) +
AJ
(jaz1)

IX.A
F
(F)

IX.B
F
(F)

VIII.B
AJ
(8B)

     

 
P
á

 

IX.A
AJ
(jaz1)

IV.A
AJ
(4A)

VI.A (a3) +
AJ
(6A)

VIII.A
AJ
(jaz1)

       

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Galia Martin  (8.B)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

VIII.B
ČJ
(8B)

 

VIII.A
ČJ
(8A)

 

IV.A
HV
(HV)

V.B
Přv
(5B)

   

 
Ú
t

 

VI.B
HV
(HV)

VIII.A
ČJ
(8A)

VIII.B
ČJ
(8B)

 

VIII.A
HV
(HV)

     

 
S
t

 

VIII.A
ČJ
(8A)

VIII.B
ČJ
(8B)

 

VI.A
HV
(HV)

III.A
HV
(TAB1)

 
 
-- Š --

   

 
Č
t

 

 

VIII.B
ČJ
(8B)

 

VIII.A
ČJ
(8A)

VII.B
HV
(HV)

VI.A (Sk2) +
KJA
(jaz1)

VII.A (Sk2) +
KJA
(jaz1)

 

 
P
á

 

VIII.A
ČJ
(8A)

VIII.B
ČJ
(8B)

 

VIII.B
HV
(8B)

IV.B
HV
(HV)

VIII.A (Sk1) +
ČJK
(8B)

   

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Iklová Vladimíra  (6.B)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

V.A
ČJ
(5A)

VI.B
ČJ
(6B)

V.A
ČJ
(5A)

 

IX.A (Sk4) +
RJ
(9B)

VIII.A (Sk4) +
RJ
(8A)

   

 
Ú
t

 

 
 
-- Poh --

V.A
ČJ
(5A)

 

VI.B
ČJ
(6B)

VI.B
VO
(6B)

 
 
-- RN --

   

 
S
t

 

V.A
ČJ
(5A)

VI.B
ČJ
(6B)

IX.A (Sk4) +
RJ
(9A)

VIII.A (Sk4) +
RJ
(8B)

 

IX.B
VO
(9B)

IX.A
VO
(9A)

 

 
Č
t

 

 

V.A
ČJ
(5A)

VI.B
ČJ
(6B)

 

V.A
ČJ
(5A)

     

 
P
á

 

V.A
ČJ
(5A)

IX.A (Sk4) +
RJ
(jaz1)

VIII.A (Sk4) +
RJ
(jaz1)

V.A (Sk1)
ČJ
(5A)

L: IX.A
ČSP
(9A)

L: IX.A
ČSP
(9A)

   

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Keppertová Věra  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

VIII.A
CH
(CH)

VII.B
M
(7B)

VIII.B
CH
(CH)

VI.B
M
(6B)

 

IX.A
CH
(CH)

   

 
Ú
t

 

   

VI.B
M
(6B)

VII.B
M
(7B)

 

IX.B
CH
(CH)

   

 
S
t

 

VI.B
M
(6B)

IX.A
CH
(CH)

VII.B
M
(7B)

 

VIII.B
CH
(CH)

VIII.A
CH
(CH)

   

 
Č
t

 

 

VII.B
M
(7B)

 

VI.B
M
(6B)

 
 
-- J --

     

 
P
á

 

VII.B
M
(7B)

VI.B
M
(6B)

IX.B
CH
(CH)

 

S: IX.B
ČSP
(CH)

S: IX.B
ČSP
(INF1)

   

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Küfferová Kamila  (9.B)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

VI.A (a1)
AJ
(jaz1)

IX.B
AJ
(jaz1)

 

IX.B
ČJ
(9B)

III.A (a1)
AJ
(jaz1)

 
 
-- J --

 
 
-- RN --

 
 
-- RN --

 
Ú
t

 

IX.B
AJ
(9B)

IX.B
ČJ
(9B)

VII.B
AJ
(jaz1)

V.B
AJ
(jaz1)

 

 
 
-- RN --

   

 
S
t

 

IX.B
ČJ
(jaz1)

III.A (a1)
AJ
(3A)

VI.A (a1)
AJ
(6A)

V.B
AJ
(5B)

 
 
-- RN --

     

 
Č
t

 

IX.B
ČJ
(9B)

III.A (a1)
AJ
(3A)

VII.B
AJ
(7B)

 

IX.B
AJ
(9B)

IX.A (Sk1) +
ČJK
(9B)

   

 
P
á

 

 

V.B
AJ
(jaz2)

VI.A (a1)
AJ
(jaz2)

IX.B
ČJ
(9B)

VII.B
AJ
(jaz1)

VIII.A (Sk2) +
KJA
(jaz1)

   

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Lípový Jiří  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 
 
-- Poh --

III.B
ČJ
(3B)

 

V.B
TV
(TV1)

VI.A
VO
(6A)

VI.A (CHtv) +
TV
(TV2)

VI.B (CHtv) +
TV
(TV2)

 

 
Ú
t

 

V.A (i1)
I
(INF1)

IV.A
TV
(TV1)

 

IX.A (Chtv) +
TV
(TV2)

V.A
TV
(TV1)

VIII.A (CHtv) +
TV
(TV1)

   

 
S
t

 

   

III.B
ČJ
(3B)

IV.B
TV
(TV1)

V.B
TV
(TV1)

 
 
-- RN --

   

 
Č
t

 

VI.B (CHtv) +
TV
(TV2)

   

IV.A
TV
(TV1)

VI.B (i1)
I
(INF1)

VIII.A (CHtv) +
TV
(TV1)

IX.A (Chtv) +
TV
(TV2)

 

 
P
á

 

 

IV.B
TV
(TV2)

 

VI.A
F
(F)

V.A
TV
(TV1)

VI.A (CHtv) +
TV
(TV2)

   

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Nevludová Věra  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

   

IX.B
M
(9B)

         

 
Ú
t

 

   

IX.B
M
(9B)

VI.A (i1)
I
(INF2)

       

 
S
t

 

VII.A (i1)
I
(INF2)

IX.B
M
(9B)

           

 
Č
t

 

   

IX.B
M
(9B)

         

 
P
á

 

IX.B
M
(9B)

             

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Palacká Lenka  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

VI.B (a2)
AJ
(TAB2)

II.A (iv) +
Iv
(INF2)

VII.A
AJ
(jaz1)

V.A
AJ
(TAB2)

 

 
 
-- RN --

   

 
Ú
t

 

V.A (i3) +
I
(INF2)

IV.B
AJ
(TAB2)

V.A
VL
(5A)

VI.A (i2)
I
(INF1)

V.B (i2)
I
(INF2)

     

 
S
t

 

VII.A (i3) +
I
(INF1)

V.A
AJ
(TAB2)

VI.B (a2)
AJ
(TAB2)

II.A (iv) +
Iv
(INF2)

 

VII.B (i2)
I
(INF2)

   

 
Č
t

 

V.A
AJ
(jaz1)

VII.A
AJ
(TAB2)

IV.B
AJ
(TAB2)

V.A
VL
(5A)

VI.B (i2)
I
(INF2)

     

 
P
á

 

 
 
-- Poh --

VII.A
AJ
(TAB2)

VI.B (a2)
AJ
(TAB2)

IV.B
AJ
(TAB2)

       

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Petřeková Daniela  (5.B)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

VII.B
Z
(Z)

 

V.B
VL
(5B)

VIII.A
Z
(Z)

VIII.B
Z
(Z)

VI.A (Dtv) +
TV
(TV1)

   

 
Ú
t

 

VII.A
Z
(Z)

VI.A
Z
(6A)

VI.A
VZ
(6A)

VIII.B
VO
(Z)

 
 
-- Š --

     

 
S
t

 

   

V.B
ČSP
(5B)

VII.B
Z
(Z)

VIII.A
Z
(Z)

IX.A
Z
(Z)

IX.B
Z
(Z)

 

 
Č
t

 

 
 
-- Poh --

VI.B
Z
(Z)

VIII.B
Z
(Z)

V.B
VL
(5B)

 

VII.B
VZ
(Z)

   

 
P
á

 

   

VII.A
Z
(Z)

VII.A
VZ
(Z)

VIII.A
VO
(Z)

VI.A (Dtv) +
TV
(TV1)

   

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Světlík Miroslav  (8.A)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

VIII.A
F
(F)

IX.A
M
(9A)

VII.A
M
(7A)

VIII.A
M
(8A)

 

L: VIII.A
ČSP
(8A)

L: VIII.A
ČSP
(8A)

 
Ú
t

 

VIII.A
M
(8A)

IX.A
M
(9A)

VII.A
M
(7A)

 

S: VII.B
ČSP
(díl)

S: VII.B
ČSP
(díl)

   

 
S
t

 

IX.A
M
(9A)

VIII.A
M
(8A)

VIII.A
F
(F)

VII.A
M
(7A)

S: VI.A (i1)
ČSP
(díl)

S: VI.A (i1)
ČSP
(díl)

   

L: VI.B (i1)
ČSP
(díl)

L: VI.B (i1)
ČSP
(díl)

 
Č
t

 

IX.A
M
(9A)

VIII.A
M
(8A)

 

VII.A
M
(7A)

 

IX.A (Sk2) +
MFS
(F)

   

 
P
á

 

VII.A
M
(7A)

VIII.A
M
(8A)

IX.A
M
(9A)

         

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Vidlářová Eliška  (2.A)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

II.A
ČJ
(2A)

II.A (a1) +
AJv
(2A)

II.A
M
(2A)

II.A
ČSP
(2A)

II.A
ČJ
(2A)

     

 
Ú
t

 

II.A
ČJ
(2A)

II.A
TV
(TV2)

II.A
Prv
(2A)

II.A
ČJ
(2A)

 
 
-- RN --

     

 
S
t

 

II.A
M
(2A)

II.A
ČJ
(2A)

II.A
HV
(2A)

II.A (a1) +
AJv
(2A)

II.A
ČJ
(2A)

     

 
Č
t

 

II.A
Prv
(2A)

II.A
M
(2A)

II.A
TV
(2A)

II.A
ČJ
(2A)

       

 
P
á

 

II.A
ČJ
(2A)

II.A
M
(2A)

II.A
VV
(2A)

II.A
ČJ
(2A)

 
 
-- Š --

     

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Vývodová Milada  (7.B)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

 

V.B
ČJ
(5B)

VII.B
ČJ
(7B)

IX.A
ČJ
(9A)

V.B
ČJ
(5B)

 

S: VIII.B
ČSP
(kuch)

S: VIII.B
ČSP
(kuch)

 
Ú
t

 

VII.B
ČJ
(7B)

V.B
ČJ
(5B)

IX.A
ČJ
(9A)

 

L: VII.A
ČSP
(pě)

L: VII.A
ČSP
(pě)

   

 
S
t

 

V.B
ČJ
(5B)

VII.B
ČJ
(7B)

 

IX.A
ČJ
(9A)

S: VI.A (i2)
ČSP
(pě)

S: VI.A (i2)
ČSP
(pě)

 
 
-- RN --

 

L: VI.B (i2)
ČSP
(pě)

L: VI.B (i2)
ČSP
(pě)

 
Č
t

 

V.B
ČJ
(5B)

IX.A
ČJ
(9A)

V.B
ČJ
(5B)

 

IV.B
ČSP
(4B)

     

 
P
á

 

V.B
ČJ
(5B)

VII.B
ČJ
(7B)

 

IX.A
ČJ
(9A)

V.B
ČJ
(5B)

 
 
-- Š --

   

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Židková Jana  (5.A)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

V.B
M
(5B)

V.A
M
(5A)

 

VIII.B
M
(8B)

VII.B
F
(F)

     

 
Ú
t

 

VIII.B
F
(F)

VII.A
F
(F)

V.B
M
(5B)

V.A
M
(5A)

VIII.B
M
(8B)

 
 
-- J --

   

 
S
t

 

VIII.B
M
(8B)

V.B
M
(5B)

V.A
M
(5A)

 

VII.B
F
(F)

 

 
 
-- RN --

 

 
Č
t

 

VIII.B
F
(F)

V.B
M
(5B)

V.A
M
(5A)

VIII.B
M
(8B)

VII.A
F
(F)

 
 
-- Š --

 
 
-- RN --

 

 
P
á

 

VI.B
F
(F)

V.A
M
(F)

V.B
M
(F)

 

VIII.B
M
(8B)

     

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Učebna: TV1  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

     

V.B
TV
LP

 

VI.A (Dtv) +
TV
PET

VI.B (Dtv) +
TV
HAV

 

 
Ú
t

 

 

IV.A
TV
LP

I.B
TV
ŠMÁ

IX.A (Dtv) +
TV
HAV

V.A
TV
LP

VIII.A (CHtv) +
TV
LP

   

 
S
t

 

   

II.B
TV
MLE

IV.B
TV
LP

V.B
TV
LP

     

 
Č
t

 

VI.B (Dtv) +
TV
HAV

I.A
TV
EI

 

IV.A
TV
LP

 

VIII.A (CHtv) +
TV
LP

IX.A (Dtv) +
TV
HAV

 

 
P
á

 

       

V.A
TV
LP

VI.A (Dtv) +
TV
PET

   

 

(rozvrh platný od 23.4.2019)

Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225, okres Nový Jičín  Učebna: TV2  

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

     

I.A
TV
EI

 

VI.A (CHtv) +
TV
LP

VI.B (CHtv) +
TV
LP

 

 
Ú
t

 

 

II.A
TV
VID

 

IX.A (Chtv) +
TV
LP

 

VIII.A (Dtv) +
TV
HAV

   

 
S
t

 

               

 
Č
t

 

VI.B (CHtv) +
TV
LP

   

I.B
TV
ŠMÁ

 

VIII.A (Dtv) +
TV
HAV

IX.A (Chtv) +
TV
LP

 

 
P
á

 

 

IV.B
TV
LP

     

VI.A (CHtv) +
TV
LP

   

Zpracováno v systému Bakaláři